Destek Hattı : 
+90 212 702 04 76

Kullanım Koşulları

GENEL KULLANIM ŞARTLARI:
 

1-Kullanıcılar, doğrudan veya dolaylı olarak, site üzerinden diğer kullanıcıların servetine, onuruna ve itibarına dokunacak/zarar verecek hiçbir yayım ve faaliyette bulunamazlar, her hangi bir kullanıcının bu yönde sergileyeceği davranışlar Siteyi hiçbir şekilde bağlamaz, sorumluluk altına sokmaz.

2-Kullanıcılar, Siteyi ilgili mevzuat, ticari teamüller ve bu sözleşmede belirtilen şartlar çerçevesinde kullanabilirler.  Kullanıcıların mevzuata ve bu sözleşme şartlarına aykırı tasarrufları nedeniyle Site suçlanamaz.

3-Kullanıcıların Site’ de yayımlayacakları firma, ürün, üretim, iletişim ve sair bilgilerin tüm hukuki, ticari ve sosyal sorumluluğu kendilerine aittir.

4-Hiç kimse, Sitenin yazılı izni olmaksızın Sitenin veritabanını, site de yer alan bilgileri, yazı ve makaleleri, resim, video, klip, dosya ve klasörler v.b.  indiremez, kopyalayamaz, dağıtamaz, satamaz veya otomatik bir arama sistemine dahil edemez.

5-Siteyi ve/veya Sitede  yer alan bilgileri Kullanıcılar, şirket veya Site’ yi toplum, ve kamu kurumları nezdinde zorda bırakacak,  itibarsızlaştıracak veya itibarını azaltacak şekilde kullanamaz.

6-Site, 5651 sayılı yasanın 5. Maddesi kapsamında “Yer Sağlayıcı” statüsüyle Alıcı ile Satıcı arasında,  hiçbir sorumluluk üstlenmeden ilişkiyi başlatan bir araçtır, Kullanıcılar, Alıcı ile Satıcı arasındaki ihtilaf ve anlaşmazlıklarda Sitenin hiçbir sorumluluğunun olmadığını bu sözleşme ile kabul etmişlerdir.

7-Site, özellikle belirtilmedikçe içeriğinde yer alan bilgilerin doğruluğunu garanti etmez.

8-Site üzerinden atılan veya paylaşılan mesaj ve dosyaların içeriğiyle ilgili olarak Sitenin hiçbir sorumluluğu yoktur.

9-Site, atılan veya paylaşılan mesaj ve dosyaların virüs, zararlı dosya veya yazılımlar ihtiva etmediğini garanti etmez, Kullanıcının almış olduğu mesaj ve dosyaların zararlı yazılımlar içermediğini kontrol etmek bizzat Kullanıcının sorumluluğu altındadır.

10-Site, kullanıcılarla ilgili istatistikler çıkarabilmek için cookieler kullanabilir. Cookie, internet sitelerinin çoğunun kullandığı bir veri paketidir. Amacı, kullanıcının Site’yi  ziyaret ettiği zamanları ve ziyaret süreleri gibi bazı istatistiksel bilgileri toplamaktır.

11-Site, vermiş olduğu hizmetlerin İnternet üzerinden verilen hizmetlerin doğası gereği, kesintisiz ve hatasız çalışacağını garanti etmez.

12-Kullanıcı, Site’nin dolaylı ve doğrudan kullanımı nedeniyle oluşabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan Site’ yi sorumlu tutamaz.

13-Kullanıcılar, kendi ülkelerindeki yasal yükümlülükleri ve internet kullanımıyla ilgili düzenlemeleri bilmek ve bunlara uygun davranmak zorundadırlar. Kullanıcıların Uluslararası sözleşmelere uygun olmayan davranışlarından  bizzat kendileri sorumlu olacaklardır.

14-Site, veritabanındaki bilgileri, yasal zorunluluklar veya mahkemelerin talebi üzerine ilgili kurumlara verebilir.

15-Kullanıcılar Şirketin ve Sitenin sahip olduğu marka veya hakları izinsiz kullanmamayı kabul ve taahhüt etmiştir.

16-Kullanıcılar bu sözleşmeden doğan haklarını veya yükümlülüklerini hiçbir şekilde başkalarına devredemezler, kiralayamazlar veya kullandıramazlar.

17-Kullanıcıların, üyelik esnasında  Siteye vermiş olduğu e-mail adresi  veya bilgi formunda yazılı posta adresi, Şirket veya Sitenin Üye’ ye yapacağı tüm bildirimlerde resmi tebligat adresi olarak kabul edilecektir.

18-Çıkabilecek tüm ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.